مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي .

مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي

آيا شستشوي تابلو فرش هاي خود را به قاليشويي بدهيم


آيا تابلو فرش هاي دستباف خويش را به قاليشويي بدهيم؟
آيا شستشوي تابلو فرش هاي خويش را به قاليشويي بدهيم؟
تابلو فرش ها،   بهترين قاليشويي در مشهد  فرش هايي در اندازه هاي كوچك هستند كه مانند تابلو، فريم گرديده و بر روي ديوار نصب ميشوند. همان گونه كه از اسم اين كالاي پر ارزش و هنري پيداست تماما جنبه تزئيني دارا هستند و همانند تابلو بر روي ديوار نصب مي‌شوند و جلوه زيبايي به گوشه و كنار ميدهند.

تابلو فرش ها به دو نوع دستباف و ماشيني هستند.

هر چندين كه تابلو فرش ها اصيل كليه دستباف مي باشند و مثال اي از هنر فاخر اهل ايران محسوب مي‌شوند. تابلو فرش هاي دستباف كالاهايي لاكچري و تجملاتي ميباشند كه از قيمت معنوي و دنيوي بالايي برخوردارند. علي رغم اينكه تابلو فرش ها به ديوار معلق ميشوند و در معرض پاخوردگي و لك شدن نيستند البته به گذر زمان مجال خاك خورده ميشوند و يا اين كه حتي چربي بر روي آن‌ها مي نشيند. اينجاست كه نقص‌ شستشوي تابلو فرش بوجود ميايد.

خطر پاره گي، زخم و قاطي شدن رنگ همواره در شستشوي فرش دستباف وجود دارااست.

لذا سفارش ميشود جهت يقين خيال و نگهداري بها دنيوي تابلو فرش، آن‌ها را براي شستشو به قاليشويي هاي مجاز بسپاريد.

شستشوي تابلو فرش ها با تضمين
در پشت تابلو فرش هاي اصيل، شناسنامه تابلو فرش وجود داراست كه داده ها تابلو فرش در آن مندرج ميباشد. در قاليشويي هاي مجاز، كارشناسان با نگاه كردن به پشت تابلو فرش دستباف مانند شستشوي فرش ابريشمي ، نوع گره هاي آن از ديد درشت و يا اين كه ريز بودن و از واحد سنجش ظريف بودن كتف هايي كه بوسيله بافنده زده گرديده‌است، اگاهي پيدا مي نمايند.

تابلو فرش هايي كه بوسيله معلم خاصي بافته گرديده باشند و يا اين كه از مارك معروفي مي باشند، قطعا مي بايست براي شستش و بوسيله قاليشويي ها با ضمات شستشو ، شكل گيرند. هم اينگونه تابلو فرش هاي از مال ابريشم كه نياز به توجه و مهارت بالا در هنگام شستشو دارا هستند اكيدا پيشنهاد مي‌شود از قاليشويي ها مجاز جهت شستشو به كارگيري فرمائيد.

برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۶:۰۶ توسط:حامد موضوع:

راهنماي شستن تابلو فرش - شستشوي فرش

راهنماي شستن تابلو فرش - شستشوي فرش
طريق شستن تابلو فرش  بهترين قاليشويي در مشهد  چنانچه به هر دليلي حس كرديد تابلو فرش تان آلوده گرديده، توصيه ما امداد تصاحب كردن از مركز ها قالي شويي ميباشد كه در قضيه شستن تابلو فرش نيز تخصص دارا هستند. البته در حالتي كه اينگونه مراكزي را سراغ نداريد يا اين كه به آن دسترسي نداريد و مايل مي باشيد خودتان اين فعاليت را اجرا دهيد، به شيوه پايين مبادرت فرماييد :
۱- اوليه از همگي فرش را از قابش غير وابسته فرمائيد.
۲- بعد از آن روي تابلو فرش را با جاروبرقي كه دهانه اش منزه ميباشد جارو بزنيد تا ذرات گرد و غبار از في مابين برود.
۳- بعد از پس ندادن رنگهاي بافته گرديده در فرش اعتقاد داشته باشيد و يك ليتر آب سرد و دو فنجان شامپو فرش را باطن ظرفي ريخته و خوب هم بزنيد تا كف نمايد. با يك تكه اسفنج تبارك كه درين محلول غلتانده ايد، سطح آن را به طور يكنواخت و با سرعت بساييد.
۴- براي كم آب شدن، مي بايست تابلو فرش را روي زمين، در گوشه و كنار نسبتا گرم و به دور از نور و روشنايي خورشيد پهن نمائيد تا رطوبتش تبخير گردد و رنگ هاي تابلو فرش تغيير و تحول رنگ ندهد. اين فعاليت اذن نمي دهد رنگ هاي آن در همديگر بلغزند و تركيب شوند.و 
برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۶:۲۶ توسط:حامد موضوع:

شيوه پاك كردن تشك تخت

 

پاك كردن تشك تخت

 

بدين ترتيب مي بايست از   بهترين قاليشويي در مشهد  پاك بودن محل خواب خويش اعتقاد نتايج نمايد؛ كه اينكار قادر است به كاهش حساسيت ياري دهد. "سرويس ازما" چهت نيل شما به پاسخ پرسش چطور تشك را منزه كنيم؟ درين متن شايسته ترين نحوه شستن تشك خوشخواب در خانه را با استعمال از مواد غير سمي به شما يادگرفتن مي دهد.

 

ارتباط پاك كردن تشك با ارتفاع قدمت آن
آيا مي‌دانستيد با يادگيري راهكارهاي چطور تشك را منزه كنيم؟ مي توانيد ارتفاع قدمت تشك خويش را كه 8 تا 10 سال ارتقاء دهيد. درنتيجه براي اين عمل كافي ميباشد با يادگيري نحوه شستن تشك خوشخواب در خانه و گذاشتن وقت كافي سبب ساز ارتقاء قدمت تشك خويش گرديد و همينطور موجب نگهداري تندستي خويش گرديد. درپي متن خاطر ميگيريم كه چطور تشك را منزه كنيم؟ كه به آن جراحت نزنيم.

 

حدود ارزش نصب كاشي و ارزش نصب سراميك را ملاحظه كنيد.

 

طرز پاك كردن لكه از روي تشك تخت در خانه
"سرويس ازما" چهت نيل شما به پاسخ چطور تشك را منزه كنيم؟ 6 طرز شستن تشك خوشخواب در خانه را براي شما ارائه داده ميباشد كه در تمامي‌ي اين شيوه‌ها از مواد غير سمي و خانگي مستعمل ميباشد پس چهت نيل به پرسش چطور تشك را منزه كنيم؟ با ما ياروهمدم باشيد تا شما‌را با شيوه هاي بي آلايش‌اي كه حتي به آن انديشه هم نمي‌كرديد آشنا سازيم.

 د.


برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۰۲:۱۳ توسط:حامد موضوع:

شيوه شستشوي تشك تخت خواب

لكه خون را چه‌گونه از روي تشك تميز كنيم ؟براي تزكيه لكه خون از روي تشك بهتر ميباشد مقدار پاره اي آب اكسيژنه روي  بهترين قاليشويي در مشهد   محل لك گرديده بريزيد. بعد با يك دست منزه فورا بعداز ريختن آب اكسيژنه لكه را كم آب كرده و آلودگي را از روي تشك بيرون فرماييد. در صورتي لكه همچنان باقي بود پاره اي مايع لباسشويي را بطور بي واسطه روي لكه بريزيد. اين فعاليت به شكسته شدن پروتئين هاي جانور در مايعات تن ياري مي نمايد. آن‌گاه حوزه‌ كثيف گرديده را به نرمي فرچه بكشيد. فراموش نكنيد كه لكه هاي خون را بايستي با آب سرد شستشو دهيد به اين دليل‌كه آب گرم منجر به يادماندني شدن اين لكه ها مي‌شود.
شيوه پاك كردن لكه از روي خوشخواببراي لكه هايي كه با شستشوي معمولي نمي فرآيند، بهتر ميباشد از جوش شيرين به كار گيري نماييد. پاره اي جوش شيرين را بعداز ريختن مايع شوينده روي محل لك گرديده بريزيد. اذن دهيد جوش شيرين در زمان شب روي محل آلوده و كثيف بماند و بعد از آن با جاروبرقي آن را از روي تشك تميز نمائيد.
طريق از في مابين بردن ساس تختخوابساس هاي بستر يك كدام از تبارك ترين معاند تشك مي‌باشند، حتي در صورتي شما بهداشت تشك تان را رعايت نماييد، ساس ها همچنان و به طور ناخواسته ظواهر ميگردند. ممكن ميباشد مهاجرت را دوست داشته باشيد، البته آنچه نمي دانيد اين ميباشد كه صرفا با يك هجرت، مي‌توانيد در چمدان خويش ساس ها را وارد خانه تان نمائيد. البته نگران نباشيد. خبر خوب اين ميباشد كه اكثر ساس ها و عفونت هاي تخت خواب بوسيله خودتان قابل برطرف شدن مي‌باشند.
كليه چيز را با آب گرم بشوييد: ساس ها خير فقط به تشك شما زخم مي‌رسانند بلكه وارد رختخواب، پتو، حيوان ها خانگي پر مو، بالش، پرده و حتي جامه شما نيز ميشوند. هر چيز ممكن را با آب داغ شستشو دهيد تا همه آلودگي هايش برطرف گردد.كليه اشياي فردي تان را درون كيسه اي ضدعفوني نماييد: ساس هاي جانور در تلفن، لپ تاپ، راديو، ساعت، كتب و بقيه مورد ها فردي شما مي‌توانند از لحاظ شما مخفي باشند. براين اساس اين وسايل را درون كيسه اي قرار دهيد و حشره كش بزنيد تا ساس ها را از در بين پيروزشود.ساس هاي مو جود در تشك خويش را پيدا كرده و از در ميان ببريد: وحب به وجب تشك خويش را تحليل نماييد و تا آنجا كه ممكن ميباشد ساس هاي تخت خواب تان را پيدا فرماييد، آن گاه كليه آن‌ها‌را منزه نماييد. شما مي بايست دست كم دو توشه جاي جاي از تخت را تحليل فرمائيد. از يك لامپ قوه براي يافتن آنها به كارگيري فرمائيد. هيچ گاه از برس استعمال نكنيد چون ساس هاي بستر ممكن ميباشد به آنها نيز بچسبد.ساس هاي جان دار در تخت را پيدا فرماييد: ساس هاي تخت خواب مي‌توانند به پاتختي ها و ميز آرايش و پيرايش تان توسعه يابند. بدين ترتيب بايستي كناره و كنارهاي تخت و كشوهاي آن را نيز منزه نمائيد، در شكل مشاهده هر سيرتكامل ساس يا اين كه تخم آن، به يكباره آن‌ها را از در بين ببريد. لطفاً درون و ذيل تخت را با لامپ قوه به توجه آناليز نمائيد.كليه سطح ها را منزه نماييد: سطح ها كثيف را لايه برداري فرمائيد و دستمال بكشيد. حتي در صورتيكه سطح آيتم نظرتان پايين تأثير ساس قرار نگيرد، هنوز هم نظافت كردن آن سطح مايحتاج ميباشد. به رخنه‌ ها و رخنه‌ هاي ريز ديوارها نگاه فرماييد، در‌صورتي‌كه چيزي وجود داشته باشد، آن را پاك فرماييد. براي نظافت كردن سطح فرش، از جاروبرقي استعمال فرماييد، تا حشرات را تماماً از روي آن مستقل نماييد.از روتختي يا اين كه پوشش حافظ تشك استعمال فرماييد: روتختي قادر است به صورت اثرگذار تشك تان را از شر ساس ها و لكه ها حفظ نمايد. ساس هاي بستر
برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۶:۴۳ توسط:حامد موضوع:

راهنماي شستن تشك تخت, نكاتي براي شستن تشك تخت در منزل

راهنماي شستن تشك تخت, نكاتي براي شستن تشك تخت در منزل
براي ميكروب زدايي تشك تخت روي آن جوش شيرين بپاشيد

 

براي  بهترين قاليشويي در مشهد  شستشوي تشك ها، يكي‌از رويكرد هاي خوب شستشوي روكش تشك ميباشد، براي اين خواسته در آغاز روكش ها و روتختي ها را بشوييد، با اين عمل قسمت بزرگي از آلودگي ها برطرف ميشود ولي در حالتي كه تشك و تخت شما همچنان عطر مي‌دهد بهتر ميباشد به بخش هاي عميق خيس برويد و تشك را بشوييد.

 

براي اين مراد به مواد و وسايل پايين نياز داريد:

 

مسواك كهن يا اين كه اسفنج زبر

آب گرم ( دماي بالا)

مواد شستشو ضدعفوني كننده مهيا

الكل سپيد

اسپري

مايع شستشوي فرش آنزيم دار

 

پاك كردن روكش ها:

براي استارت بهتر ميباشد ارزيابي فرمائيد كه تشك شما فنر دار ميباشد يا اين كه بي آلايش، به كارگيري از آب داغ به خير و خوبي قادر است قارچ ها و باكتري ها را از ميان پيروزشود البته، آب داغ به شدت به بخش هاي فلزي و فنر ها جراحت مي‌زند و موجب زنگ زدگي و پوسيدگي آن‌ها مي‌شود. به اين ترتيب بهتر ميباشد براي شستشوي تشك هاي فنري به قاليشويي مراجعه نماييد و از سرويس ها شستشوي تشك يا اين كه خشكشويي تشك به كار گيري نمائيد.

 

طريق هاي شستشوي تشك تخت در منزل,طرز هاي ضد عفوني كردن تشك تخت
تشك را با مواد طبيعي بشوييد

 


برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۲:۳۲ توسط:حامد موضوع:

قيمت خدمات قاليشويي


سرويس ها قاليشويي سيار يك كدام از   بهترين قاليشويي در مشهد خدمت هاي ميباشد كه در قاليشويي خوب طهران ارائه مي‌گردد. در‌اين خدمت نيروي قاليشويي براي شستن فرش ها درب خانه مراجعه مي نمايد و با به كار گيري از دستگاه نصفه خودكار و محلول هاي منحصربه‌فرد، خشكشويي فرش در خانه را اجرا ميدهند.

بها قاليشويي سال ۹۹ براي قاليشويي سيار به طور توافقي گزينش مي‌شود. قابل ذكر ميباشد كه در خدمت خشكشويي فرش، قالي ها بعد از شستشو نياز به كم آب شدن در حين زمانبر را ندارند.


خدمت شستشوي فرش در قاليشويي يكي سرويس ها دوستداشتني هوم سرويز ميباشد كه در روزهاي انتها سال با استقبال بيشتري هم روبرو مي‌شود. تمامي شهروندان تهراني با سامانه سرويس ها خانه  شناخت دارا هستند و از خدمت هاي نظافتي- خدماتي آن به كارگيري كرده اند. سرويس ها قاليشويي هوم سرويز در تمامي بخش ها طهران به طور تخصصي ارائه ميگردد.

تا الان از هوم سرويز سرويس ها گرفتيد؟

در هوم سرويز تمامي ارزش ها شفافه و بدون‌پول ميتونيد پيشنهاد تصويب فرمائيد
سرويس ها قاليشويي خوب در شمال طهران را از ما بخواهيد. ارزش قاليشويي سال ۹۹ براي اعلاشويي، لكه بري فرش هاي سپيد و رنگ پر‌نور ، باارزش و گرانقيمت به طور توافقي ايفا مي‌گردد. اينجا يك قاليشويي تخصصي ميباشد كه علاوه بر شستن فرش ها و لكه بري، سرويس ها رفوگري، ريشه بافي و ترميم فرش هاي مصدوم را نيز اجرا مي‌دهد.


قاليشويي خوب در غرب طهران با دستگاه قاليشويي آحاد اتومات فراهم شستن فرش هاي دستباف و ماشيني ميباشد. در شكل نياز مي‌توانيد ترميم فرش هاي سوخته، رفع پاره‌گي فرش، بافت ريشه و شيرازه بافي را به يار خدمت شستشوي فرش تصويب نماييد. ارزش سرويس ها تخصصي و رفع نقص‌ ظاهري فرش به طور توافقي احتساب ميشود. بها قاليشويي سال ۹۹ به يار سرويس ها تخصصي روي فاكتور احتساب مي‌شود.


برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۱:۳۴ توسط:حامد موضوع: