مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي .

مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي

قيمت مواد شستشو فرش

ماده شوينده فرش

 

بها مواد شستشو فرش

از   بهترين قاليشويي در مشهد   مهم‌ترين فاكتورها براي تهيه و تنظيم اشكال ماده هاي شوينده فرش جانور در بازار ارزش اين كالاهاي پرمصرف و كاربردي هست. فعلا بسته‌بندي‌هاي متنوعي از اشكال برندهاي آفريننده ماده شوينده گليم و فرش در بازار عرضه گرديده است كه باعث بالا رفتن توان تعيين خريداران ميشود. در ارزش‌گذاري گونه هاي اين شوينده‌هاي فرش كارداران مختلفي را مي‌قدرت دخيل دانست. كيفيت ماده هاي شوينده عرضه گرديده، تركيبات گزينه به كارگيري در تشكيل داد، نوع و وسعت بسته بندي و نيز مارك توليدكننده مال را مي‌قدرت از مهم‌ترين فاكتورهاي انتخاب كننده بها اين محصول ها دانست. فعلا در مركز ها فروش مواد بهداشتي بسته‌بندي‌هاي مختلفي از اين كالا با ارزش متفاوت و تنوع در مارك توليدكننده در دسترس خريداران عمده و خرده جاي‌دارد.

 

ماده شوينده فرش

 

خريد ماده شوينده فرش

براي خريد مواد شستشو فرش در وسعت بالا بهتر ميباشد از روش نمايندگي پخش و توزيع مواد بهداشتي مبادرت نمود كه كيفيت عالي‌ترين اين مواد را ارائه مي دهند. اكنون داد و ستد اشكال شوينده‌هاي فرش با دقت به كيفيت خوب توليد ها عرضه گرديده و با استقبال خريداران با رونق روبرو مي باشد. جهت خريد اشكال اين مواد استاندارد و كيفيت بالا مي بايست موردها زيادي را مدنظر قرار بخشيد كه از مهم‌ترين آن ها اصل بودن جنس عرضه گرديده است و همينطور بها فروش مطلوب آن مي باشد. براي اگاهي از ارزش خريد اشكال ماده هاي شوينده مثلا شوينده‌هاي فرش مي قدرت از روش وبسايت‌هاي اينترنتي مبادرت كرد. اكنون وب سايت‌هاي زيادي درين حوزه كار دارا‌هستند كه برندهاي اهل ايران و فرنگي شوينده‌هاي فرش را عرضه مي‌كنند.

 

ماده هاي شوينده فرش

 

خريد اينترنتي مواد شستشو فرش

فعلا براي خريد گونه هاي مواد شستشو فرش مرتبه يك با برندهاي اهل ايران و فرنگي راهكارهاي مختلفي پيش روي خريداران وجود دارااست. براي مثال شايسته ترين نحوه‌ها مبادرت به خريد اينترنتي ماده شوينده فرش از درگاه هاي مجازي داراي اعتبار مي باشد. با دقت به استقبال خريداران عمده و خرده متاع از توزيع گونه هاي توليدات از روش كانال‌هاي اينترنتي داد و ستد گونه هاي ماده هاي شوينده و بهداشتي مثلا شوينده‌هاي فرش به طور پهناور از روش فضاي مجازي در حالا جاري ساختن ميباشد. از مزاياي شايان توجه خريد اينترنتي گونه هاي مواد منحصر به فرد شستشوي فرش اخذ ارزان اين جنس، تنوع در برندهاي جان دار و كاهش هزينه‌هاي جانبي مانند رفت و آمد را مي‌قدرت اسم موفقيت. به اين ترتيب در هرجا از مملكت كه ميباشيد ميتوانيد با راز زدن به وب سايت‌هاي داراي اعتبار اينترنتي شايسته ترين بسته‌بندي ماده شوينده فرش را با نرخ مطلوب و در وسعت بالا اخذ نماييد.

 

برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۵۱:۴۷ توسط:حامد موضوع:

شيوه از در ميان بردن سوختگي سطحي فرش

شيوه از در ميان بردن سوختگي سطحي فرش
شيوه از  بهترين قاليشويي در مشهد   ميان بردن سوختگي سطحي فرش بسيار بي آلايش و فارغ از زحمت ميباشد. براي رفع سوختگي‌هاي سطحي روي فرش (از جمله با قابلمه‌ي داغ)، مي توانيد از يك تكه يخ استعمال نماييد. پارچه‌اي را روي لكه فشار دهيد تا رطوبت فرش جذب خواهد شد و آن گاه، فرش را در سمت خواب آن جارو بكشيد يا اين كه كتف نماييد تا يكپارچه خواهد شد.

 

ترميم فرش سوخته
رفع زرد رنگ سوختگي فرش رفع سوختگي فرش بااتو رفع سوختگي فرش ماشيني با زغال

 

رفع سوختگي موكت پشمي
براي رفع لكه موكت‌هاي پشمي (با دقت به ترازو سوختگي) ميتوانيد از طريق‌هاي نام برده براي رفع سوختگي فرش با اتو، رفع سوختگي فرش ماشيني با زغال، رفع زرد رنگ سوختگي فرش و... امداد بگيريد. ولي بايستي به يك‌سري نكته دقت نمائيد:

در شكل نياز به آب، از آب ولرم به كار گيري فرماييد.
از آمونياك يا اين كه لكه‌برهاي قليايي به كار گيري نكنيد. اين‌فعاليت به بافت موكت زخم مي‌رساند.
بعداز رفع لكه سوختگي، محل تر گرديده را با رشته يا اين كه سشوار و حرارت معدود سريعا كم آب نمائيد.


رفع سوختگي فرش و رفوي آن در منزل
در‌حالتي كه بخش كوچكي از فرش شما با هر چيزي سوخت و پرزهاي آن نابودشد، ترفند تحت را براي رفع سوختگي فرش به‌عمل بگيريد:

درصورتي كه طرز‌هاي بالا پاسخگو نبودند، براي رفع سوختگي فرش با اتو، رفع سوختگي فرش ماشيني با زغال و...، با يك موچين يا اين كه قيچي چندين پرز از بخش‌هاي تندرست فرش غيروابسته فرمائيد (اعتنا داشته باشيد كه رنگ آن ها شبيه با بخش سوخته باشد). بعد از آن به نصيب سوخته كمي چسب (مانند چسب سيمان) بزنيد، پرزها را روي آن قرار داده و فشار دهيد. روي آن يك وسيله سنگين يا اين كه تعدادي كتاب بگذاريد و طاقت فرمائيد تا به طور كامل كم آب خواهد شد. براي موكت هم مي توانيد از اين طرز به كار گيري نماييد.


برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۰۱:۱۶ توسط:حامد موضوع:

نحوه تميز كردن فرش

سرويس ها تميزكاري خانه با 
ارائه خ  بهترين قاليشويي در مشهد   دمت‌هاي باكيفيت تميزكاري اتاق‌ها و خدمت‌هاي بهداشتي، نظافت كردن شيشه‌ها و آراسته كردن فضاي كابينت‌ها و كمدها و تميز كاري و پاك كردن كف و ديوارهاي منزل و هر آنچه كه شما در تميز كاري منزلتان نياز داشته باشيد. آچارباز براي خدمت‌دهي سرويس ها خانه مهيا ميباشد.
درخواست تميزكاري خانه


براي استارت فعاليت، به اتاق نگاه فرماييد و آن ‌را از هرگونه اسباب و اثاث بازي، كتاب و يا اين كه اشياي ديگري كه مانعي براي جارو كشيدن ميباشند خالي نماييد. به ذيل مبلمان هم نگاه نمائيد و قطعات كوچكي كه ممكن ميباشد، در مكانيسم جاروبرقي گير نمايند را برداريد.

نخست براي گردگيري به سراغ پرده، مبلمان و ميز ناهار ‌خوري برويد. در طول گردگيري، ممكن ميباشد فرش، خاك آن‌ها‌را هم به خويش بگيرد. درحال حاضر كه همگي‌جا را منزه كرديد، به سراغ فرش برويد. براي نظافت كردن نقاطي از فرش كه در دسترس نيستند، از برس‌هاي مطلوب جاروبرقي به كار گيري فرماييد. كناره‌هاي فرش، ذيل مبل و پايين مبنا‌هاي مبنا‌هاي مبل، بيشترين گرد‌و‌غبار را جذب مي‌نمايند. در صورتي‌كه نمي‌توانيد مبلمان را جا‌به‌جا فرماييد يك برس مطلوب گزينش نمائيد. با خصوصي باريك‌خيس، پايين مبلمان، ميز و تخت‌خواب را پاك نماييد. به حافظه‌ داشته‌باشيد جارو را به آرامي و در كليه جهت‌ها بكشيد تا ذرات ريز خاك را به نيكي توده نماييد. در‌حالتي كه پس از شستن فرش در منزل عشق داشته ايد شستشوي مبل در خانه رو استارت فرمائيد سفارش ميكنيم كه نوشته‌علمي داراي ارتباط را مسلما بخوانيد.

جاروبرقي را نخست به جلو و عقب بكشيد، بعد از آن اين فرايند را از چپ به راست تكرار نمائيد. اين تكان سبب گشوده‌ شدن الياف پيچ‌خورده فرش مي شود. در صورتي‌كه حيوان خانگي داريد به فعاليت ‌بردن اين نكته، به شما امداد مي‌نمايد تا همه موها را از فرش عده نمائيد.

براي پاك كردن فرش از يك دست سپيد‌رنگ به كارگيري فرمائيد. پارچه‌هايي كه دارنده نقش و يا اين كه رنگ خاصي ميباشند، ممكن ميباشد به فرش شما رنگ دهند.

به لكه‌ها زمان كم آب شدن ندهيد. لكه هر چقدر بيشتر روي فرش بماند، پاك‌ كردن آن ايراد‌خيس ميشود.

تزكيه لكه فرش، فارغ از هيچ اثري از لكه


برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۲۳:۳۲ توسط:حامد موضوع:

فراگيري شستن تابلو فرش


فراگيري شستن تابلو فرش
تابلو فرش ها  بهترين قاليشويي در مشهد   يكي وسايل تزئيني ميباشند كه نظافت كردن آن‌ها يه خرده دردسر داراست و تنها با يك گردگيري معمولي نمي اقتدار آنها‌را پاك كرد، از طرفي شستن آن ها هم در شرايطي كه براي او‌لين با باشد ممكن ميباشد سبب ساز تغيير تحول رنگ يا اين كه حاد شدن تابلو فرش خواهد شد. بدين ترتيب راههايي بي آلايش را براي نظافت كردن تابلو فرش در چنگ شما قرار مي‌دهيم.طرز شستن تابلو فرش فارغ از زخم به فرش

روشهايي براي شستن تابلو فرش
در صورتي به هر دليلي حس كرديد تابلو فرش تان آلوده و كثيف گرديده، توصيه ما ياري دريافت كردن از مركز ها قالي شويي ميباشد كه در مورد شستن تابلو فرش نيز تخصص دارا هستند. البته چنانچه اينگونه مراكزي را سراغ نداريد و مايليد خودتان اين عمل را اعمال دهيد بايستي به طرز تحت مبادرت فرماييد.

1- نخستين از كليه تابلو را از قابش غير وابسته فرمائيد.

2- آنگاه روي تابلو فرش را با جاروبرقي كه دهانه اش پاك ميباشد جارو بزنيد تا ذرات گرد و غبار از دربين برود.

3- بعد از آن اعتقاد از پس ندادن رنگهاي بافته گرديده در فرش داشته باشيد و بعداز اين پاره اي شامپو فرش را در آب سرد حل نمائيد و با يك تكه اسفنج تعالي كه درين محلول غلتانده ايد، سطح آن را به طور يكنواخت و با سرعت بساييد.

4- براي كم آب شدن، مي بايست تابلو فرش را روي زمين، در دور و اطراف نسبتا گرم و به دور از فروغ خورشيد بگسترانيد تا رطوبتش تبخير خواهد شد و تابلو فرش تغيير تحول رنگ ندهد. اين فعاليت اذن نمي دهد رنگ هاي آن در همديگر بلغزند و تركيب شوند.

نكته :

* هيچ وقت تابلو فرش را روي طناب پهن نكنيد. زيرا ممكن ميباشد كش بيايد و از سرازير شد بيافتد. پهن كردن تابلو فرش ذيل آفتاب هم نيكو وجود ندارد. در صورتي ميخواهيد اين فعاليت را اعمال دهيد، آن را پشت و رو تحت آفتاب قرار دهيد.

برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۵۷:۲۱ توسط:حامد موضوع:

لكه بري فرش و موكت

لكه بري فرش و موكت با طريق‌هاي مطلوب

 

به كارگيري از    بهترين قاليشويي در مشهد  گونه هاي لكه برهاي طبيعي و شيمايي درين شيوه تاثير متعددي دارااست. ادغام آب ولرم، سركه سپيد و جوش شيرين و همين طور به كار گيري از ادغام سركه سپيد، آب و ريكا و تركيبات ديگري نيز براي زدودن لكه‌هاي فرش معرفي ميشود.

 

لكه بري فرش و موكت با نحوه‌هاي مطلوب - سركه و جوش شيرين

 

به كار گيري از شامپو فرش
شامپو فرش يك طرز كاربردي و رايج در تزكيه لكه‌ها و پاك كردن فرش فارغ از شستن ميباشد. انوع شامپو فرش‌هاي خانگي و ساخت بازار درين طرز برق پرتاب كردن فرش و موكت فارغ از شستشو با طرز‌هاي كاربردي مختلف گزينه استعمال قرار مي گيرد.

دقت داشته باشيد در حالتي‌كه بعنوان جايگزين شستن فرش، به كار گيري از شامپوي فرش را تعيين نموده ايد، به طبع پيش از اعمال اين فعاليت به نكاتي مثل جارو كردن فرش و موكت براي تميز شدن گرد و غبار از سطح آن اعتنا داشته باشيد. كشيدن شامپو فرش بر روي موكت و فرش كثيف به گرد و غبار و ذرات خاك سود مطلوبي را در‌پي نخواهد داشت.

 


برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۰۸:۱۸ توسط:حامد موضوع:

راهنماي كامل براي خريد فرش

راهنماي كامل براي خريد فرش


به نقل از   بهترين قاليشويي در مشهد   خبرنگار نبض بازار مجموعه اقتصادي باشگاه خبرنگاران برنا؛ مطمئنا بدين قضيه توجه نموده ايد كه منزل هيچ اهل ايران تا كنون هيچگاه خالي از فرش نبوده ميباشد، اسم ايرانيان با فرش گره خورده و همگي ما منزل هاي سواي فرش را بي روح و سرد مي‌دانيم.

اين خويش دليلي ميباشد بر اين حقيقت كه نياز به خريد اين جنس در ميهن ما در كليه اوقات وجود دارااست و هرگز از در ميان نخواهد رفت. اين مسئله حتي نشانه دهنده عمر فرهنگي عموم يك مرزو بوم با هنر اصيل ۲۵۰۰ ساله خودشان ميباشد.

گونه هاي فرش
مجموعاَ فرش هاي دستباف از ابريشم و پشم بافته مي‌شوند و فرش هاي ماشيني از نخ پلي پروپلين و نايلون به همين برهان فرش هاي ماشيني به راحتي روي سنگ و سراميك رمز ميخورند و جابه جا مي‌شوند. نكته حائض اهميت ديگر در خصوص فرش هاي ماشيني الياف تصنعي و مصنوعي آن ميباشد كه ممكن ميباشد براي شما و اعضاي خانواده تان آلرژي هاي پوستي ساخت‌و‌ساز نمايد و همين طور به راحتي موي و آلودگي را به خويش جذب مي نمايند.

در مقابل، فرش هاي دستباف به خيال الياف طبيعي اين اشتباهات را ندارند و به خيال نرمي و لطافت شان در‌صورتي‌كه روي آن ها استراحت فرماييد، هيچ وقت كمر درد نخواهيد گرفت و خواص دفع گرما در فصل تابستان و دفع سوز‌و‌سرما در فصل زمستان را هم دارا هستند.
رد.

برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۰۳:۳۶ توسط:حامد موضوع:

روش صحيح شستن فرش در خانه با شامپو فرش

روش صحيح شستن فرش در خانه با شامپو فرش


ترفند منزل داري – براي  بهترين قاليشويي در مشهد   شستن فرش در منزل با شامپو فرش با ادغام كردن پاره اي شامپو فرش و آب ولرم و كشيدن آن به ياري اسفنج فرش خودتان را منزه فرمائيد.

بساز و بفروش | بشور – نظافت كردن فرش هاي منزل و مراقبت از آن يكي‌از گرفتاري هاي خانم هاي منزل دار ميباشد. قبلا شيوه تعمير ريشه فرش در خانه را به شما يادگرفتن داده بوديم. البته در باب شستن فرش قطعا شما هم مي‌دانيد كه شل ترين براي اين فعاليت استعمال از شامپو فرش ميباشد. با ما باشيد تا چم و خم به كار گيري از شامپو فرش براي شستن فرش در منزل را در‌اين نوشته‌ي علمي برايتان بازگو كنيم.

شامپو فرش چه ميباشد؟
شامپوي فرش يك شوينده خنثي ميباشد كه براي نظافت كردن فرش هايي كه مواد چرب روي آنان ريخته و فرو رفته كاربرد دارااست. شامپو فرش براي شستن فرش هاي بافت دست و فرش هاي قابل انعطاف كه شستشوي زياد آنها را از در بين مي‌برد هم كاربرد دارااست.

عكس شامپو فرش

خصوصيت هاي يك شامپو فرش مطلوب
با اعتنا به‌اين كه محصول گونه هاي فرش ها و موكت ها گوناگون ميباشد يك شامپو فرش استاندارد بايستي بتواند با همگي اين نوع بافت ها سازش داشته باشد و از پس پاك كردن تمامي آن‌ها بر بيايد و افزون بر آن كمترين ضرر و زيان را به بافت فرش و موكت برساند. به همين عامل ميباشد كه كارشناسان معتقدند شامپو فرشي مطلوب ميباشد كه كمترين مواد شيميايي را در فرمولاسيون خودش داشته باشد. اين خصوصيت سبب ساز مي گردد كه مجال استعمال از شامپو فرش رنگ هاي فرش در گير تداخل نشود و تار و پود فرش نرمي و شادابي خودش را مراقبت نمايد.
د.

برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۴۴:۱۹ توسط:حامد موضوع:

تفاوت شامپوفرش خانگي با شامپوفرش صنعتي

تفاوت شامپوفرش خانگي با شامپوفرش صنعتي:

 

شامپوفرش هاي خانگي تفاوت هاي بسيار متعددي با   بهترين قاليشويي در مشهد  شامپوفرش هاي صنعتي دارا‌هستند. بعضا از اين تفاوت ها عبارتند از:

 

شامپوفرش هاي خانگي در وسعت كوچك و براي مصارف خانگي ساخت مي گردند ولي شامپو فرش هاي صنعتي در وسعت بلندمرتبه به طور بشكه اي و دبه اي و منحصربه‌فرد قاليشويي ها ساخت و ساز ميگردد.

شامپوفرش هاي خانگي دارنده فرمولاسيون ضعيف تري مي‌باشند البته شامپو فرش هاي صنعتي فرمولاسيون هاي كاركشته تري دارا هستند.

ارزش شامپوفرش هاي خانگي ارزان خيس از شامپو فرش هاي صنعتي ميباشد.

طريق شستشوي فرش با شامپوي فرش در خانه:

 

پيش از هر كاري، نخست فرش را به طور كامل با جاروبرقي پاك نماييد تا كل گرد و غبارهاي آن از در بين برود. براي استعمال از شامپو فرش بهتر ميباشد آن را به نسبتي كه در شيوه نامه روي قوطي شامپوفرش مندرج با آب ادغام فرمائيد و بعد آن را هم بزنيد تا كف نمايد. (توجه فرماييد كه با اعتنا به فرمولاسيون شامپوفرش نسبت مخلوط با آب گوناگون ميباشد)

 

برخي اشخاص براي به كارگيري شامپوفرش از سطل و بعضا ديگر از قوطي اسپري استعمال مي نمايند. اين آيتم به طور كامل بسته به ذوق فردي شما داراست. براي كشيدن شامپوفرش بر روي فرش معمولا از اسفنج، اسكاچ ابري و يا اين كه پارچه نخي (كه رنگ پس نمي دهد) به كار گيري مي‌شود.

 


برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۹:۲۰ توسط:حامد موضوع:

طرز نظافت كردن لكه فرش

طرز نظافت كردن لكه فرش سواي نياز به دستگاه
خريد يا   بهترين قاليشويي در مشهد  اين كه اجاره دستگاه بخارشو صرفا رويه شستشوي فرش وجود ندارد. در شرايطي كه ميخواهيد فارغ از نياز به بخارشو اين لكه ها را پاك نماييد، شايد با شيوه اعمال آن آشنا نباشيد. خوشبختانه در شكل داشتن جاروبرقي ميتوانيد اين فعاليت را ايفا دهيد. به سفارش متخصصان گوش دهيد:

ابزار مايحتاج: برس دندانه قابل انعطاف (برس والا و لاستيكي بهتر ميباشد) و يك بطري اسپري.
اين پروسه عبارت اند از:

ادغام آب و ريكا

نمك خوراكي (نمك دريايي يا اين كه نمك كوشر كافي ميباشد)

جوش شيرين

يه خرده دستمال يا اين كه حوله كم آب. (مي‌توانيد از جامه هاي كهنه و ديرين به كارگيري فرمائيد.)

شوينده ها و شستني ها؛ آشپزخانه و گرمابه
شوينده ها و شستني ها؛ آشپزخانه و گرمابه
آشپزخانه و گرمابه مشتركاتي دارا هستند مثل كاشي كاري و سراميك و سينك و روشويي كه مواد شستشو تميز كاري اين رو را شبيه مي‌نمايد. در‌اين پست وبلاگ سنجاقي راهنماي شست و رفت هاي جزئي اين دو محل منزل را با شما در بين مي گذاريم.

رد.


برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۲:۱۹:۳۲ توسط:حامد موضوع:

طريق هايتميز كردن لكه جوهر از ديوار

تزكيه لكه جوهر

طريق هاي تزكيه لكه جوهر از ديوار

2.براي  بهترين قاليشويي در مشهد  از در ميان بردن لكه جوهر از روي ديوار مايع ضد عفوني دست را بدون واسطه بر روي حوله دستي بزنيد و حوله را با حركات دوراني روي لكه بماليد.معمولا ضدعفوني كننده دست روي اكثر سطح ها سود مي‌دهد . در حالتي‌كه بقايايي از مايع ضد عفوني دست بر روي سطح هاي باقي ماند ميتوانيد با پارچه گرم دستمال بكشيد .

در شرايطي كه از طريق هاي بالا فيض اي نتيجه ها نشد ميتوانيد مقداري اسپري الكل بزنيد و لكه را تميز نماييد .

تزكيه لكه ماژيك از روي موكت
با استعمال ازاين ابزارهاي بي آلايش مو جود در خانه لكه هايي نظير اثر ماژيك بر روي موكت را از در ميان ببريد.

تزكيه لكه جوهر

طرز هاي تزكيه لكه جوهر از روي موكت

وسايل لازم

دستمال نخي
الكل سپيد
اسپري گيسو
مسواك قابل انعطاف
1.دستمال نخي را به الكل آغشته فرماييد و به روي لكه ضربه بزنيد، دستمال را به روي لكه نكشيد چون سبب پخش شدن بيشتر لكه گردد. آنقدر اين فعاليت را ادامه دهيد تا ديگر جوهري جذب دستمال نشود .

2.با يك دستمال نخي كم آب به روي لكه ضربه بزنيد تا خيسي آن مقداري گرفته خواهد شد آن گاه اسپري گيسو را روي لكه بزنيد( ازاسپري گيسو فاقد روغن استعمال كنيدچون ادغام الكل و روغن جانور در اسپري گيسو به موكت زخم مي‌زند.)

3.بعد از پاشيدن اسپري روي لكه با مسواك روي لكه جنبش دوراني ساخت‌و‌ساز نماييد.

نكته :

با ايفا اين پروسه شما ميتوانيد به راحتي لكه را از موكت منزه نماييد ولي براي لكه هاي كهن خيس شما بايستي اين روند را تعدادي توشه اعمال دهيد ..


برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۴۱:۲۰ توسط:حامد موضوع: