مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي .

مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي

رفع لكه هاي زنگ زدگي


از ميان بردن لكه هاي زنگ زدگي از روي سينك
نظافت كردن لكه هاي زنگ زدگي از روي كاشي:
نظافت كردن  بهترين قاليشويي در مشهد   لكه هاي زنگ زدگي پاك از كاشي هاي سراميكي و وسايل چيني را با به كار گيري از يك خمير تنظيم گرديده از مقادير هم اندازه آب ليمو و موم استعمال نمائيد، خمير را در ناحيه مجروح بگذاريد و اذن دهيد تا كم آب گردد و بعد بشوريد.يك كدام از ديگر از معالجه ها دربرگيرنده به كار گيري از آب ليمو بر روي لكه هاست،اذن دهيد حدود پنج دقيقه بماند و آن‌گاه آن را با يك مسواك كهن منزه نماييد و براي ساخت و ساز موثرتر اين نحوه، نمك را روي آب ليمو بپاشيد و بعد مالش دهيد.

علاوه بر اين، شما مي‌توانيد لكه ها را به آرامي با سنگ پوميس تميز فرمائيد. در امر كفپوش لينواوم و كاشي ها، مي تونيد لكه ها را با مالش دادن الكل يا اين كه يك خميري متشكل از يك ظرف قاشق طعام خوري كرم تارتار و دو قاشق طعام خوري آب تميز نماييد. به صورت جايگزين، جوش شيرين را در منطقه مجروح بماليد و با سركه آن را مالش دهيد.

نكات تكميلي در باب طرز هاي پاك كردن و رفع لكه زنگ زدگي :
براي خودداري از لكه هاي زنگ زدگي روي شمشير، آنان را در روغن زيتون يا اين كه روغن گل ميخك قرار دهيد و آنگاه در جايشان بگذاريد.

بسته به اشكال ابزارها و وسايلي كه در اختيارتان جاي دارد، مي‌توانيد يك پوشش رنگي يا اين كه پليمري را بر روي شي ها فلزي تحت عنوان يك بازدارنده حفظ كننده قرار دهيد تا از عكس العمل فلزات با رطوبت و اكسيژن در اطراف دوري خواهد شد.

لباسهايي كه دارنده لكه هاي زنگ زده ميباشند، نبايد با آب گرم شسته شوند يا اين كه در كم آب كن قرار بگير خودداري از نشان هاي زنگ زدگي روي سينك، اسكاچ ظرفشويي را كفي يا اين كه تر در آشپزخانه و گرمابه خويش نگذاريد.

هنگام به كارگيري از مواد شيميايي وحشيانه براي تزكيه لكه هاي زنگ زدگي، مسلما دستكش هاي خويش را دستتان نماييد.


برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۱۹:۰۱ توسط:حامد موضوع:

راه از بين بردن انواع لكه ها از روي فرش و موكتراه از بين بردن انواع لكه ها از روي فرش و موكتاز دربين بردن لكه هاي متفاوت روي فرش
يكي    بهترين قاليشويي در مشهد   مشكلاتي كه براي فرش ها ممكن ميباشد فيس بدهد به وجود داخل شدن لكه هاي متفاوت روي آن‌ها ميباشد. تزكيه هر مورد از اين لكه ها نيز روشي منحصر به خودشان را دارا‌هستند به دليل آنكه در شكل عدم دقت ممكن ميباشد فرش از آنچه مي‌باشد وخيم خيس گردد. در اينجا به شيوه تزكيه تني چند از اين لكه ها اشاره مي‌كنيم.

هم‌زمان با فرا وصال سال جديد و دستور خطير منزل تكاني يكي‌از وسايل خانه كه كليه مي‌خواهند مرتب و تر و تميز باشد فرش هاي منزل ميباشد، شما مي‌توانيد با به كارگيري از محلول هاي خانگي اشكال لكه ها را از روي فرش ها منزه كرده و بنابراين منزل را مهياي پذيرايي از مهمان ها فرمائيد.

لكه فرش

تزكيه لكه هاي گوناگون از روي فرش

فرش به جهت دارا بودن سطح بزرگ اكثر اوقات مبتلا آلودگي ميشود و مستلزم محافظت و رسيدگي ميباشد تا زيبايي خويش را محافظت كرده در گير جراحت نشود، ولي در صورتي‌كه به عارضه ها متعدد فرش منزل شما در گير لكه و كثيفي شد به آساني با اين مواد بسته به نوع لكه آن را منزه نمائيد.

لكه چاي و قهوه
يك كدام از وسيع ترين عارضه ها آلودگي فرش ها بوده و مي‌توانيد با ريختن يه خرده ماء الشعير برروي سطح لكه به آساني اثر چاي و قهوه را از روي آن منزه نمائيد. ممكن ميباشد تا تميز شدن بدون نقص لكه بدون چاره گرديد چند توشه ريختن ماء اشعير و كشيدن دستمال مرطوب بر روي فرش اين عمل را ايفا دهيد، ولي از فيض شگفت زده ميشويد.
د.

برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۱۲:۲۱ توسط:حامد موضوع:

پروسه درخشان كردن فرش

پروسه درخشان كردن فرش۱- در مرحله نخستين آب گرم را با سركه سپيد تركيب فرمائيد،   بهترين قاليشويي در مشهد    اين فعاليت جهت ميكروب زدايي روي فرش اجرا مي‌گردد بدين ترتيب پارچه اي سپيد و سواي طرح تعيين نماييد و آنگاه به‌اين ادغام آغشته كرده و به آرامي روي فرش بكشيد به گونه اي كه فرش مقداري رطوبت به خويش بگيرد و البته تر نشود.
۲- اذن دهيد فرش كم آب گردد تا مواد به فعاليت برده گرديده اثر خويش را روي فرش بگذارد و فيض ي فعاليت خويش را ببينيم.
۳- در مرحله آن‌گاه جوش شيرين و نشاسته ذرت را تماما ادغام فرمائيد و آنگاه برسي تنظيم كرده و برس را به اندازه ي مطلوب به ادغام متبوع بزنيد و روي فرش بكشيد.( اذن دهيد اين مواد به بازه يك ساعت روي فرش بماند.)
حذف-بوي-بد-از-فرش۴- حال نوبت به آن رسيده كه مواد مستعمل را منزه كنيم، فرش را جارو كشيده تا مواد به كاربرده گرديده تماما تميز گردد و آن گاه فرش را با آب بي آلايش و گرم شستشو داده و آن گاه كم آب نماييد.
۵- برخي از فرش ها واكس و روغن منحصر به فرد دارا هستند كه مي اقتدار در پايان ازاين موا داستفاده كرد و فرش تماما درخشان گردد.
برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۳:۲۴:۳۶ توسط:حامد موضوع:

جوش شيرين براي فرش و موكت

جوش شيرين براي فرش و موكت

 

تميز كردن فرش با سركه
از   بهترين قاليشويي در مشهد ساير مواد طبيعي كه در طرز‌هاي خانگي لكه بري فرش و موكت بسيار نقش داراست مي‌اقتدار به سركه اشاره داشت. به كار گيري از سركه در برق پرت كردن فرش و موكت سواي شستشو نيز تاثير متعددي دارااست. سركه به جهت تركيباتي كه داراست، بر روي آلودگي و اشكال لكه‌ها بخصوص در فرش اثر كرده و يك منزه كننده قادر لكه در فرش به شمار ميايد.

 

پاك كردن موكت

   

سركه سپيد در ادغام با شامپوي فرش و جوش شيرين در پاك كردن فرش سواي شستن نقش بسزايي دارااست. با يك برس اين ماده رو روي نصيب‌هاي كثيف فرش كشيده و تاثير آن را در برق پرت كردن فرش و موكت سواي شستشو ملاحظه كنيد.

 م.


برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۵:۰۱:۳۴ توسط:حامد موضوع:

سفيدكننده روي فرش

از در ميان بردن لكه سفيدكننده روي فرش
در   بهترين قاليشويي در مشهد  صورتي‌كه به صورت تصادفي پاره اي آبژاور يا اين كه هر نوع منزه‌كننده شيميايي ديگر روي فرش شما ريخته ميباشد، اين روند را براي از ميان بردن لكه آب ژاور روي فرش طي فرماييد:
1. دو قاشق غذاخوري سركه سپيد را با چهار فنجان آب گرم مخلوط فرماييد.
2. محلول را روي لكه ساخت‌و‌ساز گرديده روي فرش بريزيد.
3. پنج دقيقه شكيبايي فرماييد تا محلول متبوع به درون فرش برود؛ بعد از آن با پارچه يا اين كه اسفنج روي آن را بماليد. در‌اين مرحله، لكه متبوع مي بايست كم كم از روي فرش محو خواهد شد.
4. درصورتي كه ميبينيد لكه هنوز تميز نشده ميباشد، براي از في مابين بردن لكه آب ژاور روي فرش مرحله گذشته را تكرار فرماييد.
5. آن بخش را با آب سرد آب‌كشي نمائيد تا بوي سركه از در بين برود.


انگيزه زردرنگ شدن فرش پس از شستن
انگيزه زردشدن فرش بعداز شستن و كم آب‌كردن آن اين ميباشد كه آلودگي فرش يا اين كه ماده هاي شوينده در فرش باقي‌مانده و سبب ساز زردي فرش شد‌ه‌است. به اين ترتيب بهتر ميباشد با شيوه درست شستن فرش آشنا گرديد تا از زردرنگ شدن فرش پيشگيري نماييد.

 

از ميان بردن لكه آبژاور روي فرش


• اعتقاد و باور پيدا فرماييد كه فرش شما رنگ نمي‌هد. براي اين فعاليت يكپارچه تر را روي فرش بكشيد و مشاهده كنيد پارچه رنگي مي‌گردد يا اين كه خير؛ در حالتي‌كه رنگي شد، اصلا خودتان فرش را نشوييد.
• فرش را روي زميني بشوييد كه دارنده شيب ميباشد و تخليه آب در آن به‌خير و خوبي ايفا مي شود.
• فرش را از گذشته نخيسانيد.
• از ماده هاي شوينده بازي براي شستن فرش به كارگيري نكنيد. مواد شستشو فرش از نظر اسيدي و بازي بودن بايد خنثي باشند. مثل پودر دستي، شامپو فرش و صابون خانگي .
• به ياري تي، به‌صحت فرش را آب‌گيري فرماييد.
• بعداز معلق‌كردن فرش براي كم آب‌شدن، به هيچ وجه مجدد روي آن آب نگيريد.

 

در "سرويس از ما" به شايسته ترين متخصصين قاليشويي در شهر خويش دسترسي داريد.

در رابطه شستن فرش با آب ژاور مطمئن نيستيد؟
درين مقاله ضمن تشريح پروسه شستن فرش با آب ژاور، شيوه از دربين بردن لكه آب ژاور روي فرش و از دربين بردن بوي سفيد كننده از روي فرش را نيز توضبح داديم. به عبارتي‌طور كه اشاره كرديم، شستن قالي با سفيد كننده شايسته ترين نحوه و سفيدكننده هم شايسته ترين محلول براي شستن فرش وجود ندارد. البته در مواقعي مي‌اقتدار به ياري آن درخشش قديمي را به فرش‌ها برگرداند.برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۵:۲۴:۰۰ توسط:حامد موضوع:

اصول شستن فرش در منزل

نگهداري از فرش

اصول شستن فرش در منزل
6. از   بهترين قاليشويي در مشهد   ماده هاي شوينده قليايي در شستشوي فرش به كار گيري نكنيد و اسيديته خنثي را به فعاليت ببريد. براي شستشوي فرشتان از پودر شستشوي دستي، شامپو فرش، پودر صابون خانگي و ريكا به كارگيري فرماييد و در حالتي‌كه فرشتان چندان آلوده وجود ندارد يا اين كه روي آن لكه چربي نيست، از شوينده رقيق گرديده با آب به كارگيري نماييد.

سطح ها تحت فرش را با ماده شوينده اسيدي يا اين كه مواد شستشو اي كه خواص قليايي دارا هستند پاك نكنيد زيرا قابليت و امكان دارااست كه اثرات مواد شستشو از روي سطح ها خوب منزه نشوند و سبب ساز جراحت رساندن به بافت فرش شوند.

7. پس از شستشوي فرش آن را آبگيري فرماييد و پرزهاي مازاد آن را با حوله بگيريد. در‌صورتي‌كه مي پنداريد فرشتان رنگ مي‌دهد بگذاريد فرش شما ساعتي در به عبارتي موقعيت بماند تا رنگ به بخش هاي ديگر رويكرد نيابد.

8. براي كم آب شدن فرش، آن را از پشت و در فضاي آزاد بدور از روشنايي آفتاب پهن فرمائيد.

9. فرشتان را در روشنايي آفتاب قرار ندهيد و معلق نكنيد چون اين امور سبب ساز زخم به بافت فرش ميگردد.

10. براي كم آب كردن فرش از وسايل گرم كننده و حرارتي به كارگيري نكنيد.

11.در اكنون پهن كردن فرش روي ريشه فرش آب نگيريد چون اين فعاليت منجر رنگ زرد شدن ريشه هاي فرش مي گردد.

12. بعداز كم آب شدن فرش آن را با يك برس به آرامي برس بزنيد تا طرح ها مكان خويش قرار گيرند.

نكات شستن فرش در منزلد .


برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۴۰:۵۷ توسط:حامد موضوع: