مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي .

مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي

شيوه شستشوي تشك تخت خواب

لكه خون را چه‌گونه از روي تشك تميز كنيم ؟براي تزكيه لكه خون از روي تشك بهتر ميباشد مقدار پاره اي آب اكسيژنه روي  بهترين قاليشويي در مشهد   محل لك گرديده بريزيد. بعد با يك دست منزه فورا بعداز ريختن آب اكسيژنه لكه را كم آب كرده و آلودگي را از روي تشك بيرون فرماييد. در صورتي لكه همچنان باقي بود پاره اي مايع لباسشويي را بطور بي واسطه روي لكه بريزيد. اين فعاليت به شكسته شدن پروتئين هاي جانور در مايعات تن ياري مي نمايد. آن‌گاه حوزه‌ كثيف گرديده را به نرمي فرچه بكشيد. فراموش نكنيد كه لكه هاي خون را بايستي با آب سرد شستشو دهيد به اين دليل‌كه آب گرم منجر به يادماندني شدن اين لكه ها مي‌شود.
شيوه پاك كردن لكه از روي خوشخواببراي لكه هايي كه با شستشوي معمولي نمي فرآيند، بهتر ميباشد از جوش شيرين به كار گيري نماييد. پاره اي جوش شيرين را بعداز ريختن مايع شوينده روي محل لك گرديده بريزيد. اذن دهيد جوش شيرين در زمان شب روي محل آلوده و كثيف بماند و بعد از آن با جاروبرقي آن را از روي تشك تميز نمائيد.
طريق از في مابين بردن ساس تختخوابساس هاي بستر يك كدام از تبارك ترين معاند تشك مي‌باشند، حتي در صورتي شما بهداشت تشك تان را رعايت نماييد، ساس ها همچنان و به طور ناخواسته ظواهر ميگردند. ممكن ميباشد مهاجرت را دوست داشته باشيد، البته آنچه نمي دانيد اين ميباشد كه صرفا با يك هجرت، مي‌توانيد در چمدان خويش ساس ها را وارد خانه تان نمائيد. البته نگران نباشيد. خبر خوب اين ميباشد كه اكثر ساس ها و عفونت هاي تخت خواب بوسيله خودتان قابل برطرف شدن مي‌باشند.
كليه چيز را با آب گرم بشوييد: ساس ها خير فقط به تشك شما زخم مي‌رسانند بلكه وارد رختخواب، پتو، حيوان ها خانگي پر مو، بالش، پرده و حتي جامه شما نيز ميشوند. هر چيز ممكن را با آب داغ شستشو دهيد تا همه آلودگي هايش برطرف گردد.كليه اشياي فردي تان را درون كيسه اي ضدعفوني نماييد: ساس هاي جانور در تلفن، لپ تاپ، راديو، ساعت، كتب و بقيه مورد ها فردي شما مي‌توانند از لحاظ شما مخفي باشند. براين اساس اين وسايل را درون كيسه اي قرار دهيد و حشره كش بزنيد تا ساس ها را از در بين پيروزشود.ساس هاي مو جود در تشك خويش را پيدا كرده و از در ميان ببريد: وحب به وجب تشك خويش را تحليل نماييد و تا آنجا كه ممكن ميباشد ساس هاي تخت خواب تان را پيدا فرماييد، آن گاه كليه آن‌ها‌را منزه نماييد. شما مي بايست دست كم دو توشه جاي جاي از تخت را تحليل فرمائيد. از يك لامپ قوه براي يافتن آنها به كارگيري فرمائيد. هيچ گاه از برس استعمال نكنيد چون ساس هاي بستر ممكن ميباشد به آنها نيز بچسبد.ساس هاي جان دار در تخت را پيدا فرماييد: ساس هاي تخت خواب مي‌توانند به پاتختي ها و ميز آرايش و پيرايش تان توسعه يابند. بدين ترتيب بايستي كناره و كنارهاي تخت و كشوهاي آن را نيز منزه نمائيد، در شكل مشاهده هر سيرتكامل ساس يا اين كه تخم آن، به يكباره آن‌ها را از در بين ببريد. لطفاً درون و ذيل تخت را با لامپ قوه به توجه آناليز نمائيد.كليه سطح ها را منزه نماييد: سطح ها كثيف را لايه برداري فرمائيد و دستمال بكشيد. حتي در صورتيكه سطح آيتم نظرتان پايين تأثير ساس قرار نگيرد، هنوز هم نظافت كردن آن سطح مايحتاج ميباشد. به رخنه‌ ها و رخنه‌ هاي ريز ديوارها نگاه فرماييد، در‌صورتي‌كه چيزي وجود داشته باشد، آن را پاك فرماييد. براي نظافت كردن سطح فرش، از جاروبرقي استعمال فرماييد، تا حشرات را تماماً از روي آن مستقل نماييد.از روتختي يا اين كه پوشش حافظ تشك استعمال فرماييد: روتختي قادر است به صورت اثرگذار تشك تان را از شر ساس ها و لكه ها حفظ نمايد. ساس هاي بستر
برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۶:۴۳ توسط:حامد موضوع:

{COMMENTS}
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :