مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي .

مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي

روش صحيح شستن فرش در خانه با شامپو فرش

روش صحيح شستن فرش در خانه با شامپو فرش


ترفند منزل داري – براي  بهترين قاليشويي در مشهد   شستن فرش در منزل با شامپو فرش با ادغام كردن پاره اي شامپو فرش و آب ولرم و كشيدن آن به ياري اسفنج فرش خودتان را منزه فرمائيد.

بساز و بفروش | بشور – نظافت كردن فرش هاي منزل و مراقبت از آن يكي‌از گرفتاري هاي خانم هاي منزل دار ميباشد. قبلا شيوه تعمير ريشه فرش در خانه را به شما يادگرفتن داده بوديم. البته در باب شستن فرش قطعا شما هم مي‌دانيد كه شل ترين براي اين فعاليت استعمال از شامپو فرش ميباشد. با ما باشيد تا چم و خم به كار گيري از شامپو فرش براي شستن فرش در منزل را در‌اين نوشته‌ي علمي برايتان بازگو كنيم.

شامپو فرش چه ميباشد؟
شامپوي فرش يك شوينده خنثي ميباشد كه براي نظافت كردن فرش هايي كه مواد چرب روي آنان ريخته و فرو رفته كاربرد دارااست. شامپو فرش براي شستن فرش هاي بافت دست و فرش هاي قابل انعطاف كه شستشوي زياد آنها را از در بين مي‌برد هم كاربرد دارااست.

عكس شامپو فرش

خصوصيت هاي يك شامپو فرش مطلوب
با اعتنا به‌اين كه محصول گونه هاي فرش ها و موكت ها گوناگون ميباشد يك شامپو فرش استاندارد بايستي بتواند با همگي اين نوع بافت ها سازش داشته باشد و از پس پاك كردن تمامي آن‌ها بر بيايد و افزون بر آن كمترين ضرر و زيان را به بافت فرش و موكت برساند. به همين عامل ميباشد كه كارشناسان معتقدند شامپو فرشي مطلوب ميباشد كه كمترين مواد شيميايي را در فرمولاسيون خودش داشته باشد. اين خصوصيت سبب ساز مي گردد كه مجال استعمال از شامپو فرش رنگ هاي فرش در گير تداخل نشود و تار و پود فرش نرمي و شادابي خودش را مراقبت نمايد.
د.

برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۴۴:۱۹ توسط:حامد موضوع:

{COMMENTS}
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :