مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي .

مرجع رسمي مقالات كاربردي قاليشويي

پاك كردن لكه آبميوه از فرش ماشيني


لكه نوشيدني به انگيزه بهترين قاليشويي در مشهد شيرين بودن بسيار سريع در فرش جذب مي‌گردد و روي فرش به طور لكه در مي‌آيد به اين ترتيب مي بايست خيلي سريع نسبت به تزكيه لكه آب ميوه از روي فرش ماشيني مبادرت نمائيد.
به خواسته تزكيه لكه نوشيدني از فرش نخست بوسيله قاشق هر كمي از نوشيدني را كه قابليت و امكان داراست برداريد و آن‌گاه پارچه ي سپيد و تميزي را آغشته به محلول شامپو فرش و آب ولرم نمائيد و بر روي محل ريختن آبميوه قرار دهيد و محل لكه را تا جايي مالش دهيد كه مواد لكه زا تماماً در محلول حل شوند؛ در پايان با يك دست سپيد و كم آب ديگر محل لكه را مالش دهيد تا اثرات لكه و آب به نيكي محو خواهد شد.
در صورتي براي كم آب شدن سريع فرش شتاب داريد ميتوانيد با سشوار با حرارت ميانگين محل لكه را گرم نمائيد و مراقب باشيد كه هيچ زمان از اتو به كار گيري نكنيد.

لكه هاي نوشيدني روي فرش هاي دستباف

لكه هاي نوشيدني روي فرش هاي دستباف
جهت تزكيه لكه نوشيدني از فرش از روي فرش‌هاي دستباف سرعت فعاليت بسيار اساسي ميباشد! چون ممكن ميباشد نقص‌ رنگ دادن به فرش فيس دهد كه در اون شكل رنگبرداري از فرش دستباف بايستي شكل گيرد.
در‌صورتي‌كه سريع مبادرت فرماييد آب سرد جهت تزكيه لكه آب ميوه كافي است به‌اين شكل كه در ظرفي يه خرده آب سرد بريزيد و به وسيله يك اسفنج تر گرديده در آب سرد لكه را پاك نمائيد.
در پايين به دو طريق كاربردي ديگر اشاره مي‌گردد:
۱. سركه و نمك
محلول نتيجه ها از يك واحداندازه گيري سركه سپيد، يك واحداندازه گيري آب سرد و پاره اي نمك صحيح فرماييد اسفنجي را بدين محلول آغشته فرمائيد و روي لكه بكشيد.
در حيث داشته باشيد كه لكه را از سمت خارج به سمت راس منزه فرمائيد تا لكه پخش نگردد و سريعاً اين بخش فرش را آبكشي نماييد تا سركه صدمه اي به بافت فرش نزند.
۲. ريكا
نخست با يك قاشق آب ميوه ها را از روي فرش برداريد و حوله منزه و بي آبي روي محل لكه فشار دهيد تا آبميوه ها جذب گردد؛ بعد يك سري قطره ريكا روي لكه بريزيد و به وسيله يك اسفنج روي آن ضربه بزنيد تا لكه به طور كامل محو خواهد شد.
در غايت فرش را با آب سرد شستشو دهيد.

خط رنگ دادن فرش بر اثر لكه آب ميوه
در آغاز طبق طرز هايي كه بيان شد براي تزكيه لكه نوشيدني از فرش، يك مقدار كوچك از فرش را منزه فرمائيد و در شرايطي‌كه آسيبي به فرش وارد نشد مي‌توانيد ساير فرش را منزه فرمائيد.
كلاً لكه بري نوشيدني به انگيزه رنگ و شيريني آن بايستي با گاز صورت پذيرد اين لكه ها با رنگ هاي متنوع در صورتي‌كه به زمان متعددي بر روي فرش باقي بمانند به عمق بافت فرش نفوذ مي‌نمايند و در فيض منجر جذب حشرات موذي ميشوند.
پس هرچه لكه سابق خيس باشد طاقت فرسا خيس منزه مي‌گردد.
هيچ گاه از جوهر نمك جهت تزكيه لكه هاي آبميوه روي فرش به كارگيري نكنيد چون باعث پوسيدگي فرش مي گردد.

از سرويس ها قاليشويي براي تزكيه لك آب ميوه امداد بگيريم؟
و صحبت انتها اينكه هر گاه لكه فرش نوشيدني روي فرش هاي دستباف و ماشينيتان كهن گرديده باشد و نگران جراحت به بافت فرشتان ميباشيد قاليشويي افرا بعد از آشنايي نوع لكه ساخت گرديده و تشخيص ماده لازم جهت رفع آن با ياري به روزترين دستگاه قاليشويي مكانيزه براي زدودن لكه ها مبادرت مي نمايد.
عمليات رنگ برداري از فرش نيز بوسيله رنگ برداران ماهر در سوله شكل مي گيرد.
بعداز اتمام همه فرايند شستشو فرش ها جهت در اختيار گرفتن كيفيت گزينه بازرسي قرار ميگيرند تا شما از سرويس ها فرش ها كاملا يقين نتيجه ها فرمائيد.

برچسب: بهترين قاليشويي در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۳۶:۰۰ توسط:حامد موضوع:

{COMMENTS}
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :